• Cevizli Mah.Tansel Cd. No:32/A 34846 Maltepe/İstanbul
  • 0533 406 1450
Hakkımızda

Hakkımızda

The Nile Event, biri Türk biri İtalyan olmak üzere 2 ortaklı; çocuklara ve yetişkinlere workshop, catering, ve gezi alanında bireysel ve kurumsal olarak danışmanlık hizmeti veren bir şirkettir.

Her yaştan bireyin yeme içme algısını ve keyfini maksimum düzeye taşımayı, yemek ve yemek kültürünü yetişkinlere ve çocuklara sevdirmeyi, tanıtmayı, tattırmayı ve profesyonel ya da amatörlerden gelen tüm talepleri ihtiyaç doğrultusunda uygun etkinlik ve eğitmenlerle planlayıp, özgün ve keyifli bir deneyim yaşatmayı hedefler. Tüm çalışmalarında özgünlük, özgürlük ve yaratıcılık kıstasını benimseyen ve her geçen gün ekibini genişleten bir kuruluştur.

Geliştirmiş olduğu oyunlaştırılmış eğitim tekniği ile yaş sınırı olmadan tüm birey ve çocuklara hizmet, danışmanlık, eğitim verir ve özel çocuklar için ise pedagog ve danışmanların yazmış olduğu programlarla eğitimlerini sürdürür. Kurmuş olduğu ekipte şef, rehber, pedagog, danışman, psikolog gibi birçok daldan kişilerle yurt içi ve yurt dışına hizmet veren ve Türkiye pazarı haricinde kendisini ve ekibini Avrupa’da da duyurmak isteyen dinamik bir ekiptir. ...

Hakkımızda